Úvod » Rodiče

VYBAVENÍ HRÁČŮ

publikováno 09.10.2022

TRÉNINKOVÉ A VYCHÁZKOVÉ VĚCI SFC

Dobrý den všem, přes KIS vám také dorazí nabídka k objednání tréninkových a vycházkových věcí. Návod jak objednat vám přijde z KISu, ceny jsou již se slevou, kterou má u dodavatele klub domluvenou. Pokud by jste nevěděli velikost, stavte se do fanshopu a vyzkoušejte velikosti tam. Klub vše potiskne klubovým znakem a číslem. Co z nabízených věcí pro kluky určitě objednat:

Dětská atletická bunda Academy - použití - doprava na utkání / rozcvičení před utkáním

Dětské tepláky Academy - použití - doprava na utkání / rozcvičení před utkáním / trénink

Dětský Tréninkový Top Academy - použití trénink / utkání

Dětské triko Academy 2x - použití trénink / doprava na utkání / utkání